KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229321

nr 1522 9321

Ella Westermark

(1888-1970), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 44x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:50:55

15/2 11:47:47 1      200 kr
20/2 19:45:55 2      Vinnande bud

Ella Westermark

Läs mer om Ella Westermark