KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229321
nr 1522 9321
Ella Westermark
(1888-1970), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 44x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:50:55
15/2 11:47:47
200 kr
20/2 19:45:55
Ella Westermark
Läs mer om Ella Westermark